Certyfikat energetyczny

Oferujemy Państwu pełne i wyłącznie aktualne kompendium wiedzy w formie gotowych pytań i odpowiedzi, dzięki któremu możliwe będzie bezproblemowe zaliczenie każdego państwowego egzaminu energetycznego. Nasz zestaw zawiera opracowane przez specjalistów z dziedziny energetyki sprawdzone pytania, które umożliwią nie tylko otrzymanie certyfikatu, ale...

Oferujemy Państwu pełne i wyłącznie aktualne kompendium wiedzy w formie gotowych pytań i odpowiedzi, dzięki któremu możliwe będzie bezproblemowe zaliczenie każdego państwowego egzaminu energetycznego. Nasz zestaw zawiera opracowane przez specjalistów z dziedziny energetyki sprawdzone pytania, które umożliwią nie tylko otrzymanie certyfikatu, ale też zaliczenie audytu. Proponowane przez nas opracowanie zawiera aż 325 pytań z dziedziny m.in. ochrony cieplnej, ogrzewania, wentylacji czy oświetlenia.

Więcej

Certyfikat energetyczny Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 34,00 zł W magazynie
    95 Recenzje

    Zestaw aktualnych, zgodnych z obowiązującymi przepisami 325 pytań z gotowymi odpowiedziami, które zdecydowanie ułatwią naukę i przyspieszą otrzymanie certyfikatu energetycznego.

    34,00 zł
    W magazynie
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji